spis telefonow prywatnych

Odnośniki


» Hafcikowa
»
spis leków leków
»
spis abonentów TPSA TPSA
»
Spis gier przez przeglądarki internetowe
»
spis ludności Polski do 1939 roku
»
Spis stacji radiowych częstotliwości
»
Spis filmów programy telewizyjne
»
spis lektur Matura 2006
Republika.pl Portal Spoecznoci Internetowych 
Przykro nam, strona o podanym adresie nie istnieje.

Sprawd, czy wpisae poprawny adres strony, lub skorzystaj z katalogu lub wyszukiwarki.Copyright 1996 - 2006 Grupa Onet.pl SA - zobacz wszystkie serwisy »

Hafcikowa

Temat: Brak identyfikacji numeru przychodzącego
Obecnie jest to taka sama usługa jak w telefoni komórkowej. Nie wiem jak to się nazywa np w TPSA ale w telefonii komórkowej usługa się nazywa CLIR. Włączenie tej usługi powoduje że nie jest wysyłana do odbiorcy informacja o numerze Twojego telefonu. Obecnie sporo firm już coś takiego stosuje a i co raz powszechniej osoby prywatne. W Plusie można to włączać/wyłączac też z poziomu samego aparatu telefonicznego bo o ile wiem to nie u kazdego oparatora tak się da. Jeśli dobrze sobie przypominam to gdzieś widziałem (chyba jakaś książka telefoniczna) spis kodów do TPSA opisująca włączenie i wyłaczanie tej funkcji jak i innych. (podobnie jak to można uzyskac w telefonii komórkowej)

Źródło: centrumse.pl/forum/index.php?showtopic=7817Temat: Spis telefonów stacjonarnych gminy Baranowo
" />Czy jest możliwość uzyskania spisu abonamentów prywatnych gminy Baranowo.Proszę opomoc.
Źródło: forum.moja-ostroleka.pl/viewtopic.php?t=1122


Temat: Miałeś wypadek komunikacyjny i jestes poszkodowanym.
" />Witam
Jak obiecałem oto spis dokumentow jakie sa niezbędne przy obrażeniach ciała do zgłoszenia szkody.

Dokumenty niezbędne przy obrażeniach ciała do zgłoszenia szkody:

• dokumentacja medyczna dotycząca przebiegu leczenia po wypadku do chwili obecnej z wszystkich placówek medycznych oraz w przyszłych miesiącach leczenia, rehabilitacji w przychodniach, poradniach, od lekarzy prywatnych, lekarza rodzinnego – kserokopie całej historii choroby z tych placówek, zaświadczenia lekarskie, zwolnienia chorobowe, karty badań, karty informacyjne leczenia szpitalnego, skierowania, jak również zaświadczeń czy leczenie zostało zakończone (ew. podanie przewidywanego terminu zakończenia leczenia)
• oryginały rachunków, faktur za zakup leków, koszty rehabilitacji, koszty pobytu w szpitalu, dojazdy na wizyty kontrolne – tylko na podstawie oryginalnej dokumentacji możliwy będzie zwrot poniesionych kosztów. Odnośnie kosztów ewentualnego dojazdu samochodem do placówek medycznych - pisemne oświadczenia, jakim samochodem jeżdżono, marka, nr rej., dokładne daty przejazdów pokrywające się z dokumentacją z wizyt lekarskich, odległość w kilometrach w obie strony, miejsce docelowe i cel przyjazdu oraz kserokopia dowodu rejestracyjnego samochodu, którym odbywały się przejazdy
• odnośnie ewentualnej utraty zarobków – kopie zwolnień lekarskich, kserokopia umowy o pracę oraz zaświadczenie od pracodawcy o uzyskiwanym wynagrodzeniu netto i brutto za okres 3 mies. przed wypadkiem (z podziałem na poszczególne miesiące), w trakcie przebywania na zwolnieniu chorobowym i po jego zakończeniu. Odnośnie utraconych premii, zaświadczenie od pracodawcy potwierdzające w jakiej wysokości poszkodowany utracił premię i za co ona była (+ informacja czy wynika ona z umowy lub regulaminu firmowego)
• zdjęcia blizn (nie zasinień bezpośrednio po wypadku, tylko blizn, które będą trwałym następstwem)
• w celu wyegzekwowania renty uzupełniającej (z tyt. niezdolności do pracy) - orzeczenie z ZUS o niezdolności do pracy + decyzja z ZUS dotycząca przyznania renty z tytułu niezdolności do pracy + dokumenty potwierdzające dochody przed wypadkiem
• w celu wyegzekwowania renty z tytułu zwiększonych potrzeb – oryginalne faktury związane z zakupem leków, środków opatrunkowych, rehabilitacją, dojazdami do lekarzy, specjalistyczną dietą, opieką osoby trzeciej + sporządzona specyfikacja miesięczna wraz z zaświadczeniem lekarskim (opinią ) wskazującym zakres zwiększonych potrzeb i prawdopodobny czas w jakich będą występowały
• w przypadku małoletniego poszkodowanego – akt urodzenia
• w celu wyegzekwowania odszkodowania za zniszczone rzeczy – rachunki za zakup lub szczegółowa specyfikacja zniszczonych rzeczy – koszt zakupu, okres użytkowania, marka, zdjęcia zniszczonych rzeczy bądź koszt naprawy (odzież, okulary, laptop, telefon, aparat fotograficzny)


Pozdrawiam
Źródło: borntoride.pl/forum/viewtopic.php?t=857
Powered by MyScript